2020. január. 15. (szerda)
2020. január. 15. (szerda)
2020. január. 15. (szerda)
1. óra
8:15
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Informatika
Nyelvi előkészítő
Kozmosz
Szmeskó János
T02
Még van 2 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Angol
10.
vegyes csoport
Kocsis Laura
B01
Még van 3 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Történelem
8.
Bermuda
Gerencsér Miklós
A02
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Multikultúra
11.
vegyes csoport
Surányi Anna
Poliház014
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Természettudomány
9.
pacman
Somogyi Ágota
A17
Még van 2 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Testkultúra
Nyelvi előkészítő
vegyes csoport
Gáti Emese
Tornaház emelet
Még van 6 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Természettudomány
7.
Azúr
Szántó Anita Piroska
A26
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Művészetismeret
8.
Nápol(y)i
Földesné Hartmann Ibolya
A01
Még van 4 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Dráma
7.
Lamanteam
Majer Tibor
A25
Még van 6 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Informatika
Nyelvi előkészítő
Kozmosz
Fábián Péter
Poliház108
Még van 4 szabad hely.
2. óra
9:15
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Földrajz
8.
Bermuda
Pintér Zsolt
A02
Még van 3 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Művészetismeret
8.
Nápol(y)i
Földesné Hartmann Ibolya
A01
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Multikultúra
11.
vegyes csoport
Surányi Anna
Poliház014
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Testkultúra
9.
vegyes csoport
Gáti Emese
Tornaház emelet
Még van 6 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Matematika
11.
tagozat/fakultáció
Pál Kitti
B23
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Praktikus tanulás
7.
Lamanteam
Hargitai Beáta
A11
Még van 1 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Testkultúra
Nyelvi előkészítő
vegyes csoport
Kámán Attila
Tornaház földszint
Még van 5 szabad hely.
3. óra
10:15
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Angol
8.
vegyes csoport
Kocsis Laura
T01
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Művészetismeret
11.
Dimenzió
Földesné Hartmann Ibolya
B22
Még van 2 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Dráma
7.
Lamanteam
Majer Tibor
A25
Még van 2 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Angol
Nyelvi előkészítő
vegyes csoport
Hubert Andrea
A16
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Angol
Nyelvi előkészítő
vegyes csoport
Matejka István Márton
B01
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Matematika
9.
ReZsó
Melles Éva
A21
Még van 3 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Informatika
9.
pacman
Fábián Péter
Poliház108
Még van 1 szabad hely.
4. óra
11:15
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Történelem
8.
Nápol(y)i
Fehér Márta
A01
Még van 2 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Fizika
12.
tagozat/fakultáció
Somogyi Ágota
A26
Még van 3 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Német
11.
vegyes csoport
Nagy Ilona
T01
Még van 2 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Testkultúra
10.
ALBAtrOsz
Béres-Deák Barbara
Tornaház földszint
Még van 6 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Olasz
11.
vegyes csoport
Gyenge Mónika
A19
Még van 2 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Matematika
9.
pacman
Kováts Lívia
A17
Még van 2 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Dráma
7.
Azúr
Majer Tibor
A25
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Praktikus tanulás
7.
Lamanteam
Hargitai Beáta
A11
Még van 1 szabad hely.
5. óra
12:25
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Gazdasági ismeretek
11.
tagozat/fakultáció
Székely Réka
Poliház014
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Történelem
12.
MIQN
Gerencsér Miklós
B02
Még van 2 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Matematika
8.
vegyes csoport
Mormoe Tímea
A02
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Testkultúra
7.
Lamanteam
Kapi Márton
Tornaház emelet
Még van 8 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Gazdasági ismeretek
11.
vegyes csoport
Pintér Zsolt
B23
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Testkultúra
7.
Azúr
Viski Sándor
Tornaház földszint
Még van 6 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Matematika
8.
vegyes csoport
Kováts Lívia
A01
Minden hely foglalt.
6. óra
13:30
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Matematika
10.
ALBAtrOsz
Marosvári Péter
B12
Még van 1 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Angol
7.
vegyes csoport
Kocsis Laura
A11
Még van 1 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Testkultúra
11.
vegyes csoport
Gáti Emese
Tornaház emelet
Még van 8 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Informatika
8.
vegyes csoport
Péterfi Pál Balázs
Poliház114
Még van 1 szabad hely.
2020. január. 16. (csütörtök)
2020. január. 16. (csütörtök)
2020. január. 16. (csütörtök)
1. óra
8:15
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Testkultúra
9.
pacman
Gáti Emese
Tornaház földszint
Még van 7 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Biológia és egészségtan
12.
tagozat/fakultáció
Szántó Anita Piroska
A26
Még van 1 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Történelem
7.
Lamanteam
Gerencsér Miklós
A11
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Angol
10.
vegyes csoport
Kocsis Laura
B01
Még van 1 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Informatika
Nyelvi előkészítő
vegyes csoport
Szmeskó János
T02
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Testkultúra
Nyelvi előkészítő
vegyes csoport
Kámán Attila
Tornaház emelet
Még van 5 szabad hely.
2. óra
9:15
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Testkultúra
12.
vegyes csoport
Gáti Emese
Tornaház emelet
Még van 8 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Angol
11.
vegyes csoport
Kocsis Laura
B23
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Dráma
7.
Azúr
Majer Tibor
A25
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Természettudomány
8.
Bermuda
Oláhné Nádasdi Zsuzsanna
A02
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Angol
Nyelvi előkészítő
vegyes csoport
Hártó Szilvia
A22
Minden hely foglalt.
3. óra
10:15
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Testkultúra
11.
vegyes csoport
Gáti Emese
Tornaház emelet
Még van 8 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Művészetismeret
8.
Bermuda
Ferenczi Márta
A02
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Testkultúra
11.
vegyes csoport
Kapi Márton
Tornaház földszint
Még van 8 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Művészetismeret
7.
Azúr
Szöllősy Zoltán
A15
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Természettudomány
10.
chill
Somogyi Ágota
B21
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Földrajz
9.
Főn-X
Oláhné Nádasdi Zsuzsanna
A12
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Természettudomány
8.
Nápol(y)i
Szabó Attila
A01
Minden hely foglalt.
4. óra
11:15
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Matematika
7.
vegyes csoport
Kováts Lívia
A15
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Olasz
11.
vegyes csoport
Gyenge Mónika
Poliház110
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Német
11.
vegyes csoport
Nagy Ilona
T01
Még van 4 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Történelem
9.
pacman
Gerencsér Miklós
A17
Még van 1 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Természettudomány
10.
chill
Somogyi Ágota
B21
Még van 1 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Informatika
7.
vegyes csoport
Péterfi Pál Balázs
Poliház114
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Angol
Nyelvi előkészítő
vegyes csoport
Kálmán Domokos
A14
Minden hely foglalt.
5. óra
12:25
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Testkultúra
8.
vegyes csoport
Viski Sándor
Tornaház földszint
Még van 8 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Természettudomány
7.
Azúr
Szántó Anita Piroska
A26
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Francia
10.
vegyes csoport
Plesz Katalin
A15
Még van 8 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Francia
10.
vegyes csoport
Surányi Anna
A14
Még van 4 szabad hely.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Matematika
11.
vegyes csoport
Mormoe Tímea
B23
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Történelem
12.
MIQN
Gerencsér Miklós
B02
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Angol
9.
vegyes csoport
Kocsis Laura
B01
Minden hely foglalt.
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Fejlesztés
Nyelvi előkészítő
Kozmosz
Kovács Réka
Poliház115
Még van 1 szabad hely.
6. óra
13:30
tantárgy:
évfolyam:
csoport:
tanár:
terem:
Művészetismeret
9.
ReZsó
Gallai Zsófia
A21
Még van 1 szabad hely.
X

Belépés

Név

E-mail cím

X

Regisztráció

Név

E-mail cím

X

Óra foglalása

Még 1 órát foglalhat.

hely foglalása

X

Foglalás törlése

X

Hiba

X

Hiba

Már nincs szabad hely erre az órára!

X

Hiba

Az óra foglaláshoz be kell lépni!

X

Segítség

A nyílt órára jelentkezéshez először regisztrálni kell. Regisztrálni 2020. 01. 10. 12:00 és 2020. 01. 16. 7:00 között lehet.

A regisztrációnál nevet és e-mail címet kell megadni, ezekkel az adatokkal később is be lehet jelentkezni az oldalra.

Azok az órák, amelyekre még van szabad hely, zöld színnel, a már betelt órák piros színnel vannak jelölve.

Foglalásnál meg kell adni, hogy 1 vagy 2 helyet szeretne lefoglalni az adott órára.

Legfeljebb 2 órára lehet jelentkezni.

A már lefoglalt órák kék színnel vannak megjelölve, ezekre kattintva lehetőség van a foglalás törlésére.